• Nové

Péřová souprava pro miminko 11v1 oříškově hnědá

Obsahuje 95% prachového bílého husího peří

Luxusní péřová soupravička z jemného prachového husího peří pro novorozené miminko v nadčasovém retro stylu v oříškově hnědé barvě s jemnými proužky zdobené mašličkou.

Novorozenecký set se skládá celkem z 11 ručně vyráběných dílků a obsahuje tedy absolutně vše co může novopečená maminka a miminko potřebovat. 

Nadýchanou péřovou zavinovačku pro snadné kojení především v začátcích a pro pohodlí a teploučko miminka, jako si pamatuje z maminčina bříška a pro zdravý růst páteře. Dále hnízdečko pro bezpečí miminka a samozřejmě polštářek a peřinku do postýlky a soupravičku do kočárku. Celý setík dodáváme včetně všech povláčků, celkem tedy obdržíte 11 kusů.

14 550,00 Kč
skladem

Péřová souprava pro miminko 11v1 oříškově hnědá

Luxusní péřová soupravička české výroby pro novorozené miminko v oříškově hnědé barvě vhodné pro chlapečka i holčičku, skládající se z 11 ručně vyráběných kousků. Setík dodáváme včetně všech povláčků.

 

Co přesně péřová souprava obsahuje?

1x Péřovou zavinovačku 80x80cm - plněnou 95 - 98% prachového husího peří a výběrového husího peří I. jakosti. 

Jaká je naše zavinovačka? Absolutně nejlepší! Je totiž neuvěřitelně nadýchaná a nečechraná, a proto vašemu miminku dodá  pocit bezpečí, pohodlí a teploučko, stejně jako si to pamatuje z maminčina bříška, lépe tedy usíná a cítí se klidněji. Zavinovačka též usnadňuje kojení, především v začátcích. A v neposlední řadě podporuje zdravý růst páteře a zabraňuje proležení hlavičky.

1x Povlak na péřovou zavinovačku 80x80cm - snímatelný bavlněný povlak zdobený mašličkou se zavazovací stuhou. Stuha je pevně přišitá pro lepší manipulaci a zrychluje tak zavazování. Povlak je na hotelový uzávěr pro rychlé a snadné sundání a také pro absolutní bezpečnost vašeho miminka.

1x Hnízdečko 60x30cm - plněné nadýchaným 100% antialergenním dutým vláknem s možností praní na 40°C.

Jaké je naše hnízdečko? Naprosto měkoučké a úžasné! Miminku poskytuje příjemný a zejména bezpečný spánek. Zabraňuje nechtěnému přetočení novorozeného miminka jež je nebezpečné zejména u předčasně narozených dětí. Velmi také oceníte snadné přenášení spícího miminka přímo do postýlky. Ochranný mantinel také umožňuje společné usínání s miminkem ve vaší posteli. A k čemu ještě využijete hnízdečko? Určitě k novorozenému focení, miminka v nich vypadají prostě neskutečně roztomile.

1x Polštářek do postýlky 40x60cm - vystlaný 95 - 98% prachového husího peří a výběrového husího peří I. jakosti.

Polštářek vytváří ideální teplotní podmínky a eliminuje pocení, Vaše miminko bude mít hlavičku v teplu a suchu. Dále udržuje hlavičku ve správné poloze a zabraňuje její zploštění.

1x Povlak na polštářek do postýlky 40x60cm - snímatelný bavlněný povlak zdobený mašličkou se způsobem zapínání na hotelový uzávěr pro rychlé a snadné sundání a pro bezpečnost vašeho miminka.

1x Prošívaná přikrývka do postýlky 100x130cm - plněná 95 - 98% prachovým husím peřím a výběrovým husím peřím I. jakosti. Nadýchaná a lehoučká prošívaná přikrývka, která zajistí ideální teplotní podmínky a maximální komfort. Vhodná pro nejmenší děti od cca půl roku až do cca 6 let. Poté doporučujeme přejít na klasický rozměr přikrývky ve velikosti 140x200cm.

1x Povlak na přikrývku do postýlky 100x130cm - bavlněný povlak zdobený mašličkou se zapínáním na hotelový uzávěr pro rychlé a snadné sundání a pro bezpečnost vašeho dítěte.

1x Polštářek do kočárku 30x40cm - vystlaný 95% - 98% prachového husího peří a výběrového husího peří I. jakosti. 

Díky jemné prachové výplni je velmi přizpůsobivý, vytváří ideální teplotní podmínky, eliminuje pocení a zajišťuje potřebnou oporu při spánku.

1x Povlak na polštářek do kočárku 30x40cm - bavlněný povlak zdobený mašličkou se zapínáním na hotelový uzávěr pro rychlé a snadné sundání a pro bezpečnost vašeho miminka

1x Peřinka do kočárku 60x80cm - plněná 95- 98% prachovým husím peřím a výběrovým husím peřím I. jakosti. Nadýchaná a načechraná jednokomorová přikrývka vhodná k využívání téměř po celý rok (s výjimkou vysokých teplot v letních měsících).

1x Povlak na peřinku do kočárku 60x80cm - bavlněný povlak zdobený mašličkou se zapínáním na hotelový uzávěr pro rychlé a snadné sundání a pro bezpečnost vašeho miminka.

Z čeho je souprava vyrobená?

Jedná se o 100% přírodní produkt a neobsahuje žádné umělé náhražky.

Potah polštářků a přikrývek: 100% bavlněná sypkovina

Výplň: 95 - 98% prachové bílé husí peří, 5 - 2% bílé husí peří I. jakosti (zbavený tuhých a tvrdých brk)

Peří je NOVÉ nerecyklované, důkladně čištěné, ověřené veterinární kontrolou, zbavené veškerých nečistot a prachu, proto je naše souprava vhodná i pro alergiky a astmatiky.

Možnost praní péřových polštářků a přikrývek na 40°C, zde doporučený postup praní.

Výplň hnízdečko: antialergenní duté vlákno - 100% polyester, možnost praní na 40°C

Povlaky: 100% bavlna, možnost praní na 40°C

Certifikát zdravotní nezávadnosti Öko Tex a vhodnost výrobku pro děti do 3 let je samozřejmostí.

Podrobněji o zpracování:

U všech našich prodávaných přikrývek a polštářů klademe důraz na kvalitní zpracování a co nejdelší životnost, proto se peří do jednotlivých tzv. kapes vkládá ručně s přesnou váhou peří a následně se vše prošívá, zejména precizní švy zajišťují dlouhodobou životnost a zamezují nechtěnému prolézání peří, čehož u strojového zpracování nelze dosáhnout.

Co můžete od naší soupravičky očekávat?

maximální komfort a pohodlí

vynikající termoregulační vlastnosti - ideální hřejivost

lehkost, měkkost, prodyšnost

skvělou přizpůsobivost

stálou načechranost

dlouhodobou životnost 

maximální spokojenost :)

Co můžete očekávat od nás?

pomocnou ruku 7dní v týdnu prostřednictvím emailu či telefonu

profesionalitu, ochotu a péči o vás

dopravu po celé ČR zcela zdarma

Parametry

Vyrobeno:
v České republice
Výplň:
95% prachové bílé husí peří, 5% bílé husí peří
Zapínání:
hotelová kapsa
Praní:
40°C
Povlak:
100% bavlna