Nové produkty

Povlak na polštářek 33x50cm - Žně
 • Nové

Povlak na polštářek 33x50cm - Žně

Cena 250,00 Kč

Luxusní bavlněný povlak na polštářek s kresbami Josefa Lady - Žně ze 100% bavlněné příze. Bavlněný povlak je velmi příjemný na omak, hladký, vzdušný a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlak na polštářek pro letní sezónu. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip. K povlaku doporučujeme zakoupit polštářek v odpovídající velikosti 33/50 cm.

Bavlněné povlečení Tulipa product-img
 • Nové

Bavlněné povlečení Tulipa

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné povlečení Tulipa značky Matějovský v jemných pastelových tónech s tulipány a dalšími jarními kvítky ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro jarní a velikonoční sezónu. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Quincy product-img
 • Nové

Bavlněné povlečení Quincy

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné velikonoční povlečení Quincy značky Matějovský v krásných pestrobarevných tónech s lučním kvítím, zajíčky a kuřátky ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro jarní a velikonoční sezónu. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Josef Lada - Podzim
 • Nové

Bavlněné povlečení Josef Lada - Podzim

Cena 1 390,00 Kč

Luxusní bavlněné povlečení s kresbami Josefa Lady - Podzim s oboustranným motivem ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Povlečení je vhodné k celoročnímu využívání, nejvíce si ho však užijete zejména v podzimním období. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Kuchyňské utěrky Josef Lada - Podzim a Zima product-img
 • Nové

Kuchyňské utěrky Josef Lada - Podzim a Zima

Cena 355,00 Kč

Dvoudílná sada kuchyňských utěrek s kresbami J. Lady s jednostranným motivem: Podzim a Zima. Kuchyňské utěrky jsou ideálním doplňkem pro podzimní a zimní sezónu, do vaší kuchyně vnesou jedinečnou a příjemnou atmosféru. Utěrky jsou z extra savého a kvalitního materiálu - 100% bavlny s vysokou gramáží. Praktická poutka na zavěšení jsou samozřejmostí.

Kuchyňské utěrky Josef Lada - Velikonoce a Vánoce product-img
 • Nové

Kuchyňské utěrky Josef Lada - Velikonoce a Vánoce

Cena 355,00 Kč

Dvoudílná sada kuchyňských utěrek s kresbami J. Lady s jednostranným motivem: Velikonoce a Vánoce. Kuchyňské utěrky jsou ideálním doplňkem pro jedinečnou sváteční atmosféru. Utěrky jsou z extra savého a kvalitního materiálu - 100% bavlny s vysokou gramáží. Praktická poutka na zavěšení jsou samozřejmostí.

Kuchyňské utěrky Josef Lada - Jaro a Léto product-img
 • Nové

Kuchyňské utěrky Josef Lada - Jaro a Léto

Cena 355,00 Kč

Dvoudílná sada kuchyňských utěrek s kresbami J. Lady s jednostranným motivem: Jaro a Léto. Kuchyňské utěrky jsou ideálním doplňkem pro jarní a letní sezónu, do vaší kuchyně vnesou jedinečnou a příjemnou atmosféru. Utěrky jsou z extra savého a kvalitního materiálu - 100% bavlny s vysokou gramáží. Praktická poutka na zavěšení jsou samozřejmostí.

Saténový povlak tmavě šedý 40x40cm
 • Nové

Saténový povlak tmavě šedý 40x40cm

Cena 250,00 Kč

Luxusní tmavě šedý povlak na polštářek 40x40cm. Vyrobený v ČR z nejjemnějších česaných přízí ze 100% hladké bavlny. Povlak je příjemně heboučký a maximálně komfortní, s úpravou Easy Care, což v praxi znamená, že se nemusí žehlit, pokud se ale pro žehlení rozhodnete, povlaku neuškodíte, naopak zvýšíte jeho lesk a hebký omak. Samozřejmostí je také bezpečný...

Saténový povlak tmavě modrý 40x40cm
 • Nové

Saténový povlak tmavě modrý 40x40cm

Cena 250,00 Kč

Luxusní tmavě modrý povlak na polštářek 40x40cm. Vyrobený v ČR z nejjemnějších česaných přízí ze 100% hladké bavlny. Povlak je příjemně heboučký a maximálně komfortní, s úpravou Easy Care, což v praxi znamená, že se nemusí žehlit, pokud se ale pro žehlení rozhodnete, povlaku neuškodíte, naopak zvýšíte jeho lesk a hebký omak. Samozřejmostí je také bezpečný...

Saténový povlak růžový 40x40cm
 • Nové

Saténový povlak růžový 40x40cm

Cena 250,00 Kč

Luxusní růžový povlak na polštářek 40x40cm. Vyrobený v ČR z nejjemnějších česaných přízí ze 100% hladké bavlny. Povlak je příjemně heboučký a maximálně komfortní, s úpravou Easy Care, což v praxi znamená, že se nemusí žehlit, pokud se ale pro žehlení rozhodnete, povlaku neuškodíte, naopak zvýšíte jeho lesk a hebký omak. Samozřejmostí je také bezpečný...

Saténový povlak žlutý 40x40cm
 • Nové

Saténový povlak žlutý 40x40cm

Cena 250,00 Kč

Luxusní žlutý povlak na polštářek 40x40cm. Vyrobený v ČR z nejjemnějších česaných přízí ze 100% hladké bavlny. Povlak je příjemně heboučký a maximálně komfortní, s úpravou Easy Care, což v praxi znamená, že se nemusí žehlit, pokud se ale pro žehlení rozhodnete, povlaku neuškodíte, naopak zvýšíte jeho lesk a hebký omak. Samozřejmostí je také bezpečný...