• Nové

Povlak na zdravotní polštář 140x40cm světle šedý

Bavlněný povlak na zdravotní polštář 140x40cm světle šedý z luxusní hladké bavlny, který Vašemu spánku dodá skutečný požitek a navodí opravdovou relaxaci. Povlak je neuvěřitelně hebký, příjemný a maximálně komfortní. Vyrobený v ČR z nejjemnějších česaných přízí ze 100% egyptské bavlny s úpravou Easy Care, což v praxi znamená, že se nemusí žehlit, pokud se ale pro žehlení rozhodnete, povlaku neuškodíte, naopak zvýšíte jeho lesk a hebký omak. Samozřejmostí je také bezpečný zipový uzávěr bez volně visící koncovky.

Rozměr:
699,00 Kč
skladem

Povlak na zdravotní polštář 140x40cm světle šedý z luxusní hladké bavlny

Mimořádně hebký a příjemný povlak na zdravotní (relaxační) polštář v rozměru 140x40cm, který svou jemností uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Před prvním použitím:

Povlak doporučujeme alespoň jednou až dvakrát vyprat na doporučovanou teplotu s příslušným pracím prostředkem, ideálně na dlouhý bavlněný program. 

Péče o náš luxusní bavlněný povlak:

Doporučujeme prát v pračce na 60°C, vždy naruby a se zapnutým zipovým uzávěrem. Prací prostředky volte dle barvy povlaku.

Povlak sušte narovnaný (nikdy však za rohy). Sušení v sušičce nedoporučujeme.

Povlak na relaxační polštář je s úpravou Easy Care, žehlení tedy není nutné, pokud se pro něj rozhodnete, žehlete vždy naruby na vysoký stupeň (bavlna/len).

Duležité upozornění: nikdy nepoužívejte bělidla, jejich používáním dochází k oslabení vláken a tím ke snížení životnosti materiálu a barev. Nedoporučujeme ani aviváž, protože její používání zabraňuje přirozeným vlastnostem přírodního materiálu, jako je schopnost absorpce nebo prodyšnost. Aviváž v podstatě obalí vlákna a tím znemožní látce ,,dýchat''.

Parametry

Vyrobeno:
v České republice
Materiál:
100% česaná bavlna
Zapínání:
zip
Období:
celoroční
Praní:
60°C
Žehlení:
není třeba