Bavlněné povlečení

Máme pro vás 28 produktů pro lepší spánek

Zobrazení 1-28 z 28 položek

Aktivní filtry

Bavlněné povlečení Vločky

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné povlečení Vločky značky Matějovský v sytém odstínu se sněhovými vločkami pro příjemnou vánoční atmosféru ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro vánoční čas. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Vločky - šedé product-img
  • Nové

Bavlněné povlečení Vločky - šedé

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné povlečení Vločky - šedé značky Matějovský v šedém odstínu se sněhovými vločkami pro příjemnou vánoční atmosféru ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro vánoční čas. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Stormi

Cena 1 290,00 Kč

Luxusní bavlněné saténové povlečení Stormi značky Matějovský v honosném vánočním stylu ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro vánoční čas, vhodné pro děti i dospělé. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Chaloupky

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné povlečení Chaloupky značky Matějovský ze 100% bavlněné příze v romantickém motivu horské scenerie se zasněženou chaloupkou uprostřed lesa, které vás naladí na příjemnou zimní atmosféru a teplo domova. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro vánoční čas. Samozřejmostí je...

Bavlněné povlečení North Pole

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní oboustranné bavlněné povlečení North Pole značky Matějovský ve vánočním motivu pro navození příjemné atmosféry ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro vánoční čas. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Quincy

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné velikonoční povlečení Quincy značky Matějovský v krásných pestrobarevných tónech s lučním kvítím, zajíčky a kuřátky ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro jarní a velikonoční sezónu. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Tulipa

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní bavlněné povlečení Tulipa značky Matějovský v jemných pastelových tónech s tulipány a dalšími jarními kvítky ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální povlečení pro jarní a velikonoční sezónu. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Brielle

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní oboustranné bavlněné povlečení Brielle značky Matějovský v atraktivním květinovém vzoru s vlčími máky a šípkových růží ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální k celoročnímu používání. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Christine

Cena 1 090,00 Kč

Luxusní oboustranné bavlněné povlečení Christine značky Matějovský v malovaném květinovém vzoru v petrolejových tónech ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální k celoročnímu používání. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.

Bavlněné povlečení Laura

Cena 1 190,00 Kč

Luxusní oboustranné bavlněné povlečení Laura zn. Matějovský v mramorovém vzoru v šedých a zlatavě hřejivých tónech ze 100% bavlněné příze. Bavlněné povlečení je velmi příjemné na omak, hladké, vzdušné a dobře odvádí vlhkost. Ideální k celoročnímu používání. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip.