Damaškové povlečení Louvre Cream

Luxusní damaškové povlečení Cream s originálním žakárovým vzorem v noblesním a přesto jednoduchém stylu ze 100% egyptské bavlny. Povlečení vás překvapí svou mimořádnou hebkostí, přirozeným leskem, dlouhodobou životností a nadčasovou elegancí. Povlečení je vhodné do každé ložnice pro celoroční využívání. Působí velice vkusně a elegantně. Samozřejmostí je praktické zapínání na zip. 

Oceníte také eco-friendly balení, které je vyrobené ze stejného dezénu jako povlečení, jak tuto krásnou taštičku s uchy využijete je jen na vás.

Rozměr:
1 650,00 Kč
skladem

Luxusní damaškové povlečení Louvre Cream

Patří rozhodně mezi nejkvalitnější damaškové povlečení na českém trhu a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Z čeho je damaškové povlečení vyrobené?

Jedná se o 100% přírodní produkt a je vyrobené ze 100% česané egyptské bavlny ve vysoké kvalitě 40 - 60 NE. Látka je navíc zušlechtěna tzv. mercerováním, sanforizací a kalandrováním, což ve výsledku znamená vyšší pevnost, odolnost a delší životnost látky. K tisku se používají ekologické reaktivní barvy, protože probarví vlákno do hloubky a tím zaručují krásné zářivé odstíny a barevnou stálost i po mnoha praních.

Před prvním použitím:

Povlečení doporučujeme alespoň jednou až dvakrát vyprat na doporučovanou teplotu s příslušným pracím prostředkem, ideálně na dlouhý bavlněný program. Tím se odstraní zbytkové barvy a případné nečistoty z výroby.

Péče o damaškové povlečení:

Doporučujeme prát v pračce na 40°C - 60°C, vždy naruby a se zapnutým zipovým uzávěrem. Prací prostředky volte dle barvy povlečení.

Povlečení sušte narovnané (nikdy však za rohy). Pokud sušíte v sušičce doporučujeme delší program s nízkou teplotou.

Duležité upozornění: nikdy nepoužívejte bělidla, jejich používáním dochází k oslabení vláken a tím ke snížení životnosti materiálu a barev. Nedoporučujeme ani aviváž, protože její používání zabraňuje přirozeným vlastnostem přírodního materiálu, jako je schopnost absorpce nebo prodyšnost. Aviváž v podstatě obalí vlákna a tím znemožní látce ,,dýchat''.

Co můžete od damaškového povlečení očekávat?

mimořádnou kvalitu a vysoký komfort

hebkost, jemnost a přirozený lesk

nadčasovou eleganci

vzdušnost 

stálobarevnost

praktické zapínání na zip

dlouhodobou životnost

maximální spokojenost :)

Co můžete očekávat od nás?

pomocnou ruku 7dní v týdnu prostřednictvím emailu či telefonu

profesionalitu, ochotu a péči o vás

Parametry

Značka:
Matějovský
Vyrobeno:
v České republice
Materiál:
100% egyptská bavlna
Zapínání:
zip
Období:
celoroční
Praní:
40°C
Žehlení:
ano